Sport w XXI wieku dla jednych stał się drogą do zarabiania pieniędzy , dla drugich sposobem na utrzymanie ładnej sylwetki i sprawności fizycznej. Natomiast wiele osób zapomina, że sport jest przecież czymś więcej… Jest nieustanną walką z własnymi ograniczeniami – zarówno fizycznymi jak i psychicznymi. Jest ciągłym odnawianiem wspólnoty opartej na współdziałaniu, zaufaniu i wierze w nienaruszalne zasady. Jest cudowną i wspaniałą afirmacją życia.

      Sport to radość z osiągniętego celu, przyjemność walki i zwycięstwa – okupionego potem i wysiłkiem. Sport wzmacnia w nas poczucie, że wszystko można zmienić, że można przezwyciężyć wszelkie ograniczenia, jeżeli się tylko wystarczającą mocno tego pragnie! Jeżeli chcesz odkryć w sobie tą pierwotną radość życia, radość z siły i sprawności własnego ciała, a nie być jedynie konsumentem kolejnych ‘fitnesowo-kulturystycznych’ mód, to pozwol wprowadzic się w świat mojego treningu personalnego.

      Zapraszam Cię do wspólnej wędrówki w świat nieujarzmionej radości z pozytywnego działania. Moja profesjonalna wiedza w połączeniu z niespożytym i niewyczerpanym młodzieńczym zapałem spowodują, że wysiłek jaki włożymy we wspólne ćwiczenia nie pójdzie na marne. Nie będzie jedynie potem i trudem, ale stanie się dla Ciebie drogą życia – życia radosnego, zdrowego i spełnionego.

Fit

Fit

Total

Total

Sexy

Sexy