Słowo fit w odniesieniu do ćwiczeń oznacza bycie w dobrej kondycji fizycznej. Jesteśmy fit gdy nasze ciało jest zdrowe i harmonijnie zbudowane. Słowo to jednak ma bardziej podstawowe znaczenie – być dopasowanym, pasować do czegoś, być w harmonii z czymś. To maleńkie słówko zrobiło zawrotną światową karierę, dziś patrzymy na pełne uroku i wdzięku gwiazdy i chcemy być tacy sami. Chcemy być fit. W średniowiecznej Anglii – wtedy pojawiło się owo słowo – be fit oznaczało bycie przeciwnikiem o równej sile. Be fit odnosi się więc nieodzownie do walki. Do walki nie tylko o jędrną pupę i zgrabne uda, ale do walki o to by być podobnym i równym najlepszym. Nie bez kozery padło tu wcześniej słowo harmonia i dopasowanie.
      Nasze ćwiczenia są nastawione nie tylko na to by pokonać słabości i niedoskonałości naszych ciał, ale również (a może przede wszystkim) na to by w harmonii z samym sobą podjąć walkę o dostosowanie swojego ciała do swoich marzeń o idealnym wyglądzie i tężyźnie.
      Be fit z nami będzie oznaczało, że pokochasz zdrowy i aktywny tryb życia. Odważ się podjąć walkę o swoje marzenia. Pomożemy ci w tej walce wytrwać.

Fit

Fit

Total

Total

Sexy

Sexy